Forum klanu Wraiths

Klan Wraiths serwer L2J TehGamerS


#1 2009-10-28 14:34:08

Adalbert

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 8
Punktów :   

[Aion] Informacje i spostrzeżenia o serverze

Więc pograłem kilka godzin i mogę stwierdzić co nastepuje:

1. Prawdopodobnie nie da się założyć klanu... Po kliknięciu na odpowiednią opcję u odpowiedniego NPC nic się nie dzieje.

2. Niektóre questy nie działają, inne działają źle (np. każą zabić 5 mobków o nazwie dajmy na to "noob", sa takie zaraz obok, bijesz, a tu nie rośnie licznik - słowem questu nie da się skończyć.

3. System Craftingu nie działa, nie da się nauczyć skilli.

---

Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić

Interface i sterowanie rodem z WoW, ale można ustawić np. chodzenie jak w L2 i posiłkować się WSAD i spacją.

Sama gra nie sprawia większych trudności i gra się nieźle... Jedyny problem jaki miałem to wydostać się z pierwszej "mapy"

Drugi dzień zabawy

- party nie działa, nie ma podziału expu, dropa i kasy
- WH nie działa
- Część świata jest niezaludniona, tzn. nie ma NPC i mobków, są tylko czyste, w sensie puste lokacje
- Skille oparte na Divinity Points nie działają
- Stigma system nie działa
- Agresywne mobki / grupowe mobki zachowują się jak nieagresywne i biją solo
- Gdyby nie kasa od GMa, to byłaby mega bieda... a np. na początku robiłem wszystkie questy jakie się dało i nie dorobiłem się nawet na armor dla swojego levelu, co dopiero mówić o broni
- shoty nie działają, strzały się nie zużywają, scroll do wioski i scroll od rezurekcji też nie działają
- GM zapowiedział, że "wipe może się zdarzyć w każdej chwili, bez żadnego ostrzeżenia", słowem alfa testy jak się patrzy
- moja friendlista się wyczyściła

Podsumowanie - klon WoW, bardzo wiele rzeczy zaczerpnięte (czyt. zerżnięte ), od interface zaczynając na drobiazgach kończąc. Moim zdaniem kto lubi WoW ten sobie pogra, kto woli L2... Jak dla mnie gra jest dość monotonna, expienie na białych mobkach dla 20 levelu postaci to katorga, 3 minuty na mobka i 2% expu, często brak dropa, o kasie nie wspominając. Gra może być ciekawa, ale za jakieś pół roku, kiedy więcej rzeczy będzie działać i nastąpi kilka(naście?) wipe-ów w międzyczasie. Swoją drogą fajna przygoda, tak odetchnąć od L2, a zarazem uświadomić sobie, że tam wcale nie było tak źle, tyle rzeczy działało

Jakie są Wasze spostrzeżenia? :]

Ostatnio edytowany przez Adalbert (2009-10-30 00:33:54)

Offline

 

#2 2009-11-02 14:31:44

Rocki

Radny

Zarejestrowany: 2009-10-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: [Aion] Informacje i spostrzeżenia o serverze

No Ad prosiles o posta to pisze
Niestety mnie chyba zadna gra nie zastapi L2... Aion zrobil na mnie nawet dobre wrazenie ale narazie nie mozna tam pograc na serio, gdyz wiekosc rzeczy nie dziala. Wedlug mnie czekanie na wprowadznie wszystkiego w aionie moze dlugo potrwac, znajac jak to mialo miejsce z L2.
Ja sam mialem w planach czekac na Aiona, a w wolnych chwilach grywac sobie w l2. Ale dostalem ciekawa propozycje od Jara zeby pograc z nim w WoWa na stabilnym serwerze ( ciekawe ile bede gral, ostatnim razem gralem jeden dzien wbijajac 6 lvl ). Tak wiec Aion chyba pojdzie w odstawke i zostane przy l2 i WoWie.
Pozdro wszystkim
P.S sory Ad ze namawialem tak cie na tego Aiona a teraz z niego rezygnuje, ale nikt nie wiedzial na jakim poziomie stoja prace na serwerami tej gry.

Offline

 

#3 2009-11-02 22:14:00

ReVo

Radny

Zarejestrowany: 2009-10-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: [Aion] Informacje i spostrzeżenia o serverze

Nom poki co Aion jest nie dopracowny wiec nie zbyt da sie na nim grac
aktualna propozycja jest taka ze wieksza ekipa gramy na serwerze l2 marines wlasnie w l2 ale Aiona bym zostawil poki nie skoncza robic serwerow

Offline

 

#4 2009-11-03 08:05:43

Adalbert

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: [Aion] Informacje i spostrzeżenia o serverze

Mnie Aion jako gra jakoś zbytnio nie ujął i tak Wiecie, jest bardzo podobny do WoW, praktycznie klon i to chamski, podobieństwa bardzo rzucają się w oczy. Jednym zdaniem ta gierka nie powala na kolana Także nie żałuję. OK, dajemy sobie spokój z Aionem, obacze gdzie tam gracie w L2 :] Teraz spadam instalować Windows 7

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsage-hellsing.pun.pl www.narutoshippuuden.pun.pl www.klannara.pun.pl www.metin7.pun.pl www.corleone.pun.pl